Wianek wiejski kasztan


Wiejski KasztanWianek jesienny – “wiejski kasztan” to próba połączenia kolorów, materiałów i faktur, które będą kojarzyły się z klimatem jesieni na polskiej wsi. Szyszki, kasztany, żołędzie owinięte szydełkową wstążką, orzechy włoskie oraz susz egzotyczny w pastelowych kolorach, przywodzą na myśl łąki i pola skąpane w świetle zachodzącego słońca. Dzięki temu wiankowi uroki polskiej wsi są na wyciągnięcie ręki.

Dwa rozmiary wianków M i XL pozwolą na swobodne dopasowanie ich do przestrzeni, rozmiarów pomieszczeń i drzwi. Mniejszy z nich to popularny model, który został doceniony przez kilkuset naszych klientów. Model w rozmiarze XL, ze względu na swoją wielkość, jest rzadziej kupowany, ale Ci którzy mogą sobie pozwolić na większą ozdobę nie szczędzą pochwał i podziwu! Wartym podkreślenia jest fakt, iż wszystkie wianki charakteryzują się dużą wytrzymałością. Pierwsi nabywcy wianka wiejskiego mają go już od 5 lat i informują nas, że wciąż dzielnie służy i ozdabia najróżniejsze wnętrza.

Wianek wiejski kasztan to również świetny pomysł na podarunek. Urocza ozdoba w cenie bukietu kwiatów, która może służyć i cieszyć przez wiele lat. Ze względu na swój charakter, wianek najczęściej kupowany jest w okresie jesiennym, wiemy jednak, że nasi klienci korzystają z niego przez cały rok… może z wyjątkiem Świąt Bożego Narodzenia, gdzie ustępuje miejsca wiankowi cynamonowemu i wiankom świetlnym. 😉


Wianek jesienny o wiejskim charakterze

Rozmiar M - 30 cm

Wianek jesienny o wiejskim charakterze XL

Rozmiar XL - 43 cm

wianki jesienne duży i mały
Kurs - Jak zrobić wianek jesienny

wianek jesienny