Wianek świąteczny LED złoty


Świąteczny LED złotyWianek świąteczny LED złoty (oraz srebrny) to nasza największa duma! Niesamowita, bożonarodzeniowa ozdoba, która delikatnie mieni się i połyskuje. Cieszymy się, że do świecącego zestawu choinki i lampek w oknie możemy dołączyć kolejny element! Po zgaszeniu światła on ciągle przypomina domownikom, że czas Świąt Bożego Narodzenia to okres niegasnącej nadziei, spokoju, rozważań i ciepła. Niezwykle urokliwie prezentuje się na drzwiach zewnętrznych, jednocześnie będąc symbolem przeżywania tego magicznego czasu w sposób wyjątkowy.

Do stworzenia tej ozdoby użyliśmy lampek LED, które zasilane są bateriami. Dzięki temu nie ma potrzeby podłączania go do stałego źródła zasilania, brak zwisających kabli i nieestetycznych wtyczek. Możesz zawiesić go dosłownie wszędzie, na ścianie, drzwiach zewnętrznych i wewnętrznych lub położyć na stole. Niech o jego wyjątkowości i uroku opowiedzą komentarze kilki z naszych klientów:

  • “Oniemiałam – on jest cudowny”Pani Katarzyna z Warszawy
  • “Te lampki są jak iskierki, nie spodziewałam się, zdjęcia nie oddają jego uroku”Pani Lidia z Bytowa
  • “Wianek wisi na drzwiach a ja nie umiem na niego przestać patrzeć, przypomniały mi się czasy kiedy stało się nad ogniskiem i nie dało się przestać w niego gapić!”Pani Justyna z Starachowic
  • “Dziękuję za wianek, właśnie dotarł, jest świetny!!!” Pani Bożena z Gdańska

Wianek świąteczny z lampkami LED - XL

Rozmiar XL - 43 cm


Wianki świąteczne z lampkami LED