Wianek cynamonowy


Cynamonowy



Wianek cynamonowy to prawdziwy król świątecznych upominków biznesowych z naszej oferty. Połączenie szyszek, orzechów włoskich, żołędzi, cynamonu i anyżu nadaje mu wyjątkowy charakter i naturalny urok.

Zawieszając go na drzwiach lub umieszczając na komodzie, dodajemy kolejny element, który buduje niezwykłą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. To co również warte podkreślenia, to jego interesująca skromność, stonowane kolory i bogactwo różnych elementów. Chcieliśmy, aby każdy wianek emanował spokojem i cierpliwością, która potrzebna była do jego stworzenia. W każde święta coraz więcej wianków cynamonowych znajduje uznanie wśród naszych klientów, którzy chcą zaproponować kreatywny, naturalny upominek firmowy na Święta Bożego Narodzenia

Inwestycja w prezent tego typu to marketingowy ruch, który pozostanie zapamiętany na długo. Standardowe prezenty biznesowe typu wino czy kalendarz to wydatek, który być może nigdy nie przyniesie, oczekiwanego efektu. Podarowując ciekawą ozdobę mamy szansę wyróżnić się z wielu innych prezentów, które otrzyma nasz partner biznesowy w czasie Bożego Narodzenia. Prezenty świąteczne dla firm to inwestycja a nie koszt.


Wianek świąteczny z cynamonem rozmiar M

Rozmiar M - 30 cm

Wianek świąteczny z cynamonem rozmiar XL

Rozmiar XL - 43 cm